Organisatie

Bero Beyer

Directeur-bestuurder 
+31 20-570 76 76
b.beyer@filmfonds.nl
meer informatie

George van Breemen

Zakelijk directeur
+31 20-578 84 57
g.van.breemen@filmfonds.nl
meer informatie

Iwana Chronis

Hoofd Selective Funding / Head of Selective Funding
+31 20-570 76 76
i.chronis@filmfonds.nl
meer informatie 

Gitta Kruisbrink

Hoofd Subsidiebureau / Secretaris
+ 31 20-570 76 76
g.kruisbrink@filmfonds.nl

Maarten Wijdenes

Hoofd Productie
+31 20-578 84 53
m.wijdenes@filmfonds.nl

Ilse Ronteltap

Hoofd International / Head of International
+31 20-570 76 76
i.ronteltap@filmfonds.nl

Ellen Hoffmann

Hoofd Incentive / Head of Incentive
+31 20-570 76 76
e.hoffmann@filmfonds.nl

Monique Ruinen

Projectmanager Talentontwikkeling & Filmactiviteiten
+31 20-578 84 51
m.ruinen@filmfonds.nl

Cynthia Ophorst

Projectmanager Marketing & Distributie
+31 20-570 76 76
c.ophorst@filmfonds.nl

Dany Delvoie

Projectmanager International 
+31 20-570 76 83
d.delvoie@filmfonds.nl

Absaline Hehakaya

Projectmanager Selective Funding 
+31 20-570 76 76
A.Hehakaya@filmfonds.nl
meer informatie

Mette Bloemers

Manager Subsidiebureau
+ 31 20-570 76 76
m.bloemers@filmfonds.nl

Rogier de Blok

Filmconsulent
+ 31 20-570 76 76
r.deblok@filmfonds.nl  

meer informatie

Urias Boerleider

Filmconsulent
+ 31 20-570 76 76
u.boerleider@filmfonds.nl    
meer informatie

Sherin Seyda

Filmconsulent
+ 31 20-570 76 76
s.seyda@filmfonds.nl  

meer informatie

Robil Rahantoeknam

Filmconsulent
+ 31 20-570 76 76
r.rahantoeknam@filmfonds.nl

meer informatie

Erik van Drunen

Filmconsulent
+31 20-570 76 76
e.van.drunen@filmfonds.nl
meer informatie

Simone van den Broek

Filmconsulent 
+31 20-570 76 76
S.vandenBroek@filmfonds.nl
meer informatie

Lotte Bronshoff

Filmconsulent 
+31 20-570 76 76
l.bronshoff@filmfonds.nl
meer informatie

Bas van der Ree

Film Commissioner
+31 20-578 84 65
+31 6-299 252 63
info@filmcommission.nl

Harmen Kreulen

Project Controller
+31 20-570 76 76
H.Kreulen@filmfonds.nl

Mirjam Bal

Productiebeheerder 
+31 20-578 84 56
m.bal@filmfonds.nl

Ilke Vernooij

Manager Productie
+31 20-570 76 76
i.vernooij@filmfonds.nl

Thu Ha Nguyen Thi

Productiebeheerder
+31 20-570 76 76
t.nguyenthi@filmfonds.nl 

Marrigje de Jong

Projectbegeleider
+31 20-570 76 88
m.de.jong@filmfonds.nl

Raymond de Bois

Projectbegeleider
+ 31 20-570 76 76
r.debois@filmfonds.nl

Monica Wissing

Projectbegeleider
+31 20-570 76 76
m.wissing@filmfonds.nl

Patricia van Wetten

Projectbegeleider
+31 20-570 76 76
p.van.wetten@filmfonds.nl

Sabine Terken

Projectbegeleider
+31 20-570 76 84
s.terken@filmfonds.nl

Nienke Doekes

Projectbegeleider
+31 20-237 98 40
n.doekes@filmfonds.nl

Jolijn van Rees

Projectbegeleider
+31 20-570 76 78
j.van.rees@filmfonds.nl

Judith Leddy-Ratten

Productiebeheerder
+31 20-570 76 76
j.leddy-ratten@filmfonds.nl

Thomas van Tuijl

Productiebeheerder
+31 20-570 76 76
t.van.tuijl@filmfonds.nl

Sytse Kuilman

Productiebeheerder
+31 20-570 76 76
s.kuilman@filmfonds.nl

Miko Roosterman

Projectbegeleider
+31 20-570 76 76
m.roosterman@filmfonds.nl

Laura Talsma

Projectbegeleider
+31 20-570 76 76
l.talsma@filmfonds.nl

Veerle Bovens

Projectbegeleider
+ 31 20-570 76 76
v.bovens@filmfonds.nl

Simone Kaagman

Projectmedewerker
+31 20-570 76 75
s.kaagman@filmfonds.nl

Esther Aboagye Afriyie

Projectmedewerker
+ 31 20-570 76 76
e.aboagyeafriyie@filmfonds.nl   

Dot Wong A Ton

Projectmedewerker
+ 31 20-237 98 23
d.wongaton@filmfonds.nl  

Ezra Droog

Projectmedewerker
+31 20-570 76 76
e.droog@filmfonds.nl

Kimon Lèfas

Projectmedewerker
+31 20-570 76 76
k.lefas@filmfonds.nl

Annemarie Bergman

Jurist
+31 20-570 76 87
a.bergman@filmfonds.nl

Simon de Haan

Administrateur
+31 20-570 76 77
s.de.haan@filmfonds.nl

Marieke van Zalk

Communicatiemanager
+31 20-570 76 76
M.van.Zalk@filmfonds.nl

Jonathan Mees

Manager research & communicatieprojecten
+31 20-570 76 81
j.mees@filmfonds.nl

Jennifer Lie Fong

Coördinator Online Communicatie
+31 20-570 76 76
j.liefong@filmfonds.nl

Jeroen van der Zalm

Beleidsadviseur
+31 20-570 76 76
j.vanderzalm@filmfonds.nl

 

André van Arnhem

Office Manager / Directie assistent
+31 20-570 76 85
a.van.arnhem@filmfonds.nl

Daan Strating

Applicatiebeheerder
+31 20-237 98 95
d.strating@filmfonds.nl

Anita de Groot

Informatiebeheerder
+31 20-570 76 76
a.de.groot@filmfonds.nl

Sanne Kragt

Secretarieel & HR medewerker
+31 20-570 76 76
S.Kragt@filmfonds.nl

Alexandra Sniphout-Roep

Receptioniste
+31 20-570 76 76

Greetje Schuring

Secretarieel Medewerker
+31 20-578 84 54
g.schuring@filmfonds.nl

Chantal van den Bedem

Facilitair medewerker
+31 20-237 98 91
c.van.den.bedem@filmfonds.nl

Gill Wijnhoven

HR Manager a.i.
+31 20-578 84 50
G.Wijnhoven@filmfonds.nl

Monique Carbière

HR Adviseur
+31 20-237 98 95  
M.Carbiere@filmfonds.nl