Medewerkers
Klik hier voor een overzicht van de Filmfonds Adviseurs en de Raad van Toezicht.
Sandra den Hamer
Directeur-Bestuurder
George van Breemen
Zakelijk directeur
Iwana Chronis
Hoofd Selective Funding / Head of Selective Funding
Gitta Kruisbrink
Hoofd Subsidiebureau
Maarten Wijdenes
Hoofd Productie / Head of Production
Ilse Ronteltap
Hoofd International / Head of International
Ilke Vernooij
Hoofd Incentive / Head of Incentive
Monique Ruinen
Projectmanager Talentontwikkeling & Filmactiviteiten
Cynthia Ophorst
Projectmanager Marketing & Distributie
Dany Delvoie
Projectmanager International
Absaline Hehakaya
Projectmanager Selective Funding
Erik van Drunen
Projectmanager Selective Funding
Sabine Smits
Manager Subsidiebureau
Rogier de Blok
Filmconsulent
Urias Boerleider
Filmconsulent
Sherin Seyda
Filmconsulent
Robil Rahantoeknam
Filmconsulent
Kaweh Modiri
Filmconsulent
Michiel van Opstal
Filmconsulent
Simone van den Broek
Filmconsulent
Lotte Bronshoff
Filmconsulent
Yiuloon Lee
Filmconsulent
Vi Nguyen
Filmconsulent
Bas van der Ree
Film Commissioner
Thu Ha Nguyen Thi
Productiebeheerder
Marrigje de Jong
Projectbegeleider
Raymond de Bois
Projectbegeleider
Monica Wissing
Projectbegeleider
Patricia van Wetten
Projectbegeleider
Nienke Doekes
Projectbegeleider
Jolijn van Rees
Projectbegeleider
Judith Leddy-Ratten
Productiebeheerder
Thomas van Tuijl
Productiebeheerder
Sytse Kuilman
Productiebeheerder
Elleke Swaans
Productiebeheerder
Steven Hillenius
Productiebeheerder
Miko Roosterman
Projectmedewerker
Laura Talsma
Projectbegeleider
Veerle Bovens
Projectbegeleider
Esther Aboagye Afriyie
Projectbegeleider
Simone Kaagman
Projectmedewerker
Marlijn Koers
Productiebeheerder
Ezra Droog
Projectbegeleider
Linda von Winckelmann
Projectmedewerker
Kimon Lèfas
Projectmedewerker
Eva Wagtmans
Projectmedewerker
Marieke van Zalk
Manager Communicatie
Jonathan Mees
Manager research & communicatieprojecten
Joey Huisman
Online Communicatiemedewerker
Jennifer Lie Fong
Communicatieadviseur
Jeroen van der Zalm
Beleidsadviseur
André van Arnhem
Office Manager / Directie assistent
Annemarie Bergman
Jurist
Vernon Linger
IT-Medewerker
Anita de Groot
Coördinator ICT- en Informatiebeheer
Simon de Haan
Administrateur
Yin Lam
Controller
Sanne Kragt
Secretarieel & HR medewerker
Gerrie Thomeer
HR-Adviseur
Greetje Schuring
Secretarieel Medewerker
Patricia Pattynama
Secretarieel medewerker / Secretaris
Alexandra Sniphout-Roep
Receptioniste
Chantal van den Bedem
Facilitair medewerker