International Film Festival Rotterdam 2019

De volgende Nederlandse producties en coproducties zijn geselecteerd voor de 48ste editie van IFFR (23 januari - 3 februari):

The following Dutch productions and coproductions have been selected for the 48th edition of International Film Festival Rotterdam (23 January - 3 February):

Tiger Awards Competition
Take Me Somewhere Nice
*
Dir/Sc: Ena Sendijarević
Prod: Pupkin Film (NL)

Ammodo Tiger Short Competition
Nehemías
Dir/Sc/Prod:  Daniel Jacoby

Paranon
Dir/Sc/Prod:  Zeno van den Broek

The Sasha
Dir/Sc/Prod:  Maria Molina Peiró

Bright Future
Nocturne
*
Dir: Victor van der Valk
Sc: Jeroen Scholten van Aschat en Viktor van der Valk
Prod: Stichting Maniak Film (NL), A Private View (BE)

Tarde para morir joven *
Dir/Sc: Dominga Sotomayor
Prod: Cinestación (CL), Co-prod: RT Features (BR), Ruda Cine (AR), Circe Films (NL)

Robert F. Kennedy Funeral Train: The People's View *
Dir/Sc/Prod: Rein Jelle Terpstra

Augustijn
Dir/Sc/Prod: Omar A. Chowdhury

Bright Future Short
Above Us Only Sky
(Arthur Kleinjan)
Dutch Mountain (Jan Dibbets)
Forest on Location
(Persijn Broersen, Margit Lukács)
Gulyabani (Gürcan Keltek)
Kiss the Sky – Eye Trick the Eye (Donna Verheijden) *
studie voor een veldslag (Esther Urlus)*
what remains (belit sağ)
Pareidolia (Nan Wang)

Signatures
God Only Knows
*
Dir/Sc: Mijke de Jong
Prod: Topkapi Films

Miel Emile *
Dir/Sc: Peter van Houten
Prod: De Productie

Limelight
A Land Imagined *
Dir/Sc: Yeo Siew Hua
Prod: Akanga Film Asia (SG), Co-prod: MM2 Entertainment (FR), Films de Force Majeure (FR), Volya Films (NL)

Bloody Marie *
Dir: Guido van Driel, Lennert Hillege
Sc: Guido van Driel, Lennert Hillege

Prod: Family Affair Films (NL), Co-prod: Bulletproof Cupid (BE), VPRO

Camino, een feature-length Selfie *
Dir/Sc: Martin de Vries

Prod: DOXY (NL)

Dirty God *(openingsfilm IFFR)
Dir/Sc: Sacha Polak
Prod: Viking Film (NL), Co-prod: Emu Films (VK), A Private View (BE), Savage (IRL)

Donbass *
Dir/Sc: Sergei Loznitsa

Prod: Ma.Ja.De. Fiction (DE), Co-prod: Graniet Film (NL), Wild at Art (NL), Arthouse Traffic (UA), JBA Production (FR)

Rojo *
Dir/Sc: Benjamín Naishtat.
Prod: Pucará Cine (AR), Co-prod: Viking Film (NL), ECCE Films (FR), Desvia (BR) and Sutor Kolonko (DE)

The Beast In The Jungle *
Dir: Clara van Gool
Sc: Clara van Gool, Glyn Maxwell

Prod: KeyFilm, AmourFou

Voices
The Best of Dorien B.
*
Dir: Anke Blondé
Sc: Anke Blondé, Jean-Claude Van Rijckeghem
Prod: A Private View (BE), Co-prod: Viking Film (NL)

Diorama No.4: Die Fernweh Oper (Try Out)
Dir: Daniel Ernst
Sc: Daniel Ernst, Maud Vanhauwaert
Prod: The Shoebox Diorama

Inner Landscape
*
Dir/Sc: Frank Scheffer

Prod: Selfmade Films (NL), Pieter van Huystee Film & TV (NL), Muyi Film (CN)

Souvenir *
Dir/Sc: Miriam Gossing, Lina Sieckmann
Prod: Miriam Gossing, Lina Sieckmann, Elbe Stevens, Herbert Schwering

Tehran, City of Love *
Dir/Sc: Ali Jaberansari
Prod: Babak Jalali, Viking Film (NL)

Rafiki *
Director/Sc: Wanuri Kahiu.
Prod: Big World Cinema (SA), Co-prod: Awali Entertainment (KE), MPM Film (FR), Seven Productions Limited (KE), Razor Film (GE), Rinkel Film (NL)

Voices Short
Orbit (Tess Martin)
Ricky de Sire: De Koning van de Nederlandstalige Rock & Roll (Bastiaan Bosma)
Vader op Zoon (Thomas Stokmans)
The animal that therefore I am

Rotterdam Dag
2KM2 − Het Heden van de Stad (Carel van Hees, André van der Hout)
Brick Stories (Katinka Schlette)
De Aanbidding van de witte Vrouw (Jos Looise)
De Terugkeer (André van der Hout)
Familiebanden (Hugo Nijman)
Fatcap Express (Danny Stolker)
Fighting Fish (Jamel Aattache)
Glazenwassers (Debbie Kleijn)
Groeten uit Rotterdam (Dick Rijneke, Mildred van Leeuwaarden)
Ik wil het niet zien, maar het moet
(Jan Wouter van Reijen)
Joost
(Bouba Dola)
Het Ding (untitled, 1957) (Mels van Zutphen)
Kiezen voor de Liefde (Ruben Broekhuis)
Niks tegen Kees zeggen
(Ari Deelder, Willem Weemhoff)
Pensionado (Shariff Nasr)
Snor (Michael Middelkoop) *
Sorry (Jeroen Houben)
Te gek moment (Victor Vroegindeweij)
Uchujin (Sebastien Romero)
Underdog
(Marc Eikelenboom)
Vinyljunkies
(Elsbeth van Noppen)

Blackout
Between a Gaze and a Gesture (Hannah Dawn Henderson)
Sedimentation of Memory (Kristina Benjocki)
Srinagar (Praneet Soi)

Rabbit Hole
Global Windshield, The Musical (Momu & No Es)
Meme Rewind 2018 (Tobias Kers)

Laboratory of the Unseen
Dark Blood (George Sluizer)*

Regained
Within the Temple Without (Matthew C. Wilson)

Say no more
Video Home System (Guusje America)

 

*films ondersteund door het Filmfonds/films supported by the Netherlands Film Fund

 Lees de IFFR-nieuwsbrief van het Filmfonds.

www.iffr.com.