Film Production Incentive

Ilse Ronteltap

Project Manager Incentive
Minoritaire (co)producties 
+31 20-5707676
i.ronteltap@filmfonds.nl

Ellen Hoffmann

Project Manager Incentive
Majoritair Nederlandse (co)producties 
+31 20-5707676
e.hoffmann@filmfonds.nl

Ilke Vernooij

Projectbegeleider Incentive
Nederlandse majoritaire (co)producties
+31 20-5707676
i.vernooij@filmfonds.nl

Judith Leddy-Ratten

Projectbegeleider Incentive
100% Nederlandse producties
+31 20-5707676
j.leddy-ratten@filmfonds.nl

Thu Ha Nguyen Thi

Projectbegeleider Incentive 
Minoritaire (co)producties
+31 20-5707676
t.nguyenthi@filmfonds.nl 

Corine Vos

Project Controller
+31 20-5707676
c.vos@filmfonds.nl

Simone Kaagman

Projectmedewerker Production Incentive
+31 20-5707675
s.kaagman@filmfonds.nl