Screen NL

Frank Peijnenburg

Hoofd Screen NL
Head of Screen NL
+31 20-5707661
f.peijnenburg@filmfonds.nl
meer informatie

Monique Ruinen

Projectmanager Ontwikkeling Screen NL 
+31 20-5788451
m.ruinen@filmfonds.nl

Anita Voorham

Filmconsulent Screen NL - Speelfilm
+31 20-5788468
a.voorham@filmfonds.nl
meer informatie 

Maarten Wijdenes

Productiebeheerder Screen NL
+31 20-5788453
m.wijdenes@filmfonds.nl

Mo El Hami

Projectmedewerker Screen NL - Speelfilm en Documentaire
+31 20-5707676
m.elhami@filmfonds.nl

Peggy Driessen-Bussink

Production Manager Dutch minority co-productions
+31 20-5707674
p.driessen-bussink@filmfonds.nl

Signe Zeilich-Jensen

Filmconsulent Screen NL - Speelfilm
+31 20-5707676
s.zeilich-jensen@filmfonds.nl
meer informatie

Mette Bloemers

Projectbegeleider Screen NL - Speelfilm
+31 20-5707686
m.bloemers@filmfonds.nl

Marrigje de Jong

Projectbegeleider Screen NL - Speelfilm
+31 20-5707688
m.de.jong@filmfonds.nl

Anita de Groot

Projectbegeleider Screen NL - Speelfilm
+31 20-5707676
a.de.groot@filmfonds.nl

Suzanne van Voorst

Filmconsulent Screen NL - Documentaire
+31 20-5707666
s.van.voorst@filmfonds.nl
meer informatie

Monica Wissing

Projectbegeleider Screen NL - Documentaire
+31 20-5707670
m.wissing@filmfonds.nl

Dany Delvoie

Coordinator International Department
+31 20-5707683
d.delvoie@filmfonds.nl

Charlotte van Weede

Filmconsulent Screen NL - Speelfilm - tot december 2018 (lopende projecten)
+31 20-5707676
c.van.weede@filmfonds.nl