New Screen NL

Dorien van de Pas

Hoofd New Screen NL/Head of New Screen  NL -
Dutch representative Eurimages
+31 20-5707680
d.van.de.pas@filmfonds.nl
meer informatie

Dick Tuinder

Filmconsulent New Screen NL - Filmisch Experiment
+31 20-5707676
d.tuinder@filmfonds.nl
meer informatie

Mirjam Bal

Productiebeheerder New Screen NL 
+31 20-5788456
m.bal@filmfonds.nl

Nathalie Alonso Casale

Filmconsulent New Screen NL en Screen NL
+31 20-5707676
n.alonsocasale@filmfonds.nl
meer informatie

Erik van Drunen

Filmconsulent Animatie
020-2379837
e.van.drunen@filmfonds.nl
meer informatie

Jolijn van Rees

Projectbegeleider New Screen NL - Talentontwikkeling & Animatie
+31 20-5707678
j.van.rees@filmfonds.nl

Nienke Doekes

Projectbegeleider New Screen NL- Talentontwikkeling en Filmisch experiment
+31 20-237 98 40
n.doekes@filmfonds.nl

Nathalie Scholten

Projectbegeleider New Screen NL - Talentontwikkeling & Animatie a.i.
+31 20-5707678
n.scholten@filmfonds.nl